Přeskočit na obsah
Home » Blog » Svět Angela Purgerta

Svět Angela Purgerta

Tisková zpráva pro Dezert.art

Angelo Purgert vystavuje ve Světci

Světecká galerie je do jisté míry sama o sobě uměleckým počinem. Oplývá zvláštním fluidem a atmosférou. Povznese člověka nad všední trable, ať dovnitř vpadl s jakýmikoliv splíny a pocity. Prostor tu jiskří, vibruje a vzlíná do pórů duše. I do té, která se objeví na prahu, utahaná jak mula na vrcholu osmitisícovky. Stačí chvilka, a pocítí osvobozující úlevu.

Zmíněný magický prostor v současné době prosycují precizně zpracované portréty osobností, které mluví a překvapují nehraností a živočišností a úžasné snímky dokonalých ženských těl. Svět Angela Purgreta, svět fotografie, která je stále ještě jediným možným způsobem, jak můžeme zastavit čas. Svět, kde se křičí, pláče smíchy, vrní štěstím i exploduje napětím vizuálně, bez jakékoliv zvukové stopy.

Přečtěte si celý článek.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights