Přeskočit na obsah
Home » Blog » Třetí rozměr Kubeškových přeludů

Třetí rozměr Kubeškových přeludů

Po 5 letech jsem se znovu setkala s bytostmi Cyrila Kubešky. S těmi, co se od prvního kontaktu zahnízdily v mých snech. Tentokrát švitoří, potutelně se usmívají a lákají na hořký čaj v Poppelově síni duchcovského muzea. (Pod vlivem fascinace nemívám zábrany, a tak jsem včera vyžebrala od paní Lucky plakát k jeho výstavě „Co přichází s nocí.“ Juchú!)

A stejně jako před lety jsem kolem Kubeškových bytostí procházela jak na tripu. Znovu se do mě poskládal všechen jejich bujarý smutek, tíživá veselost i rozjařená bezvýchodnost. Celý kamion dojmů. V prvotřídní kvalitě. Ale o tom budu teprve psát. A vy, jestli v sobě máte jakýkoliv vztah k umění, běžte ho odpálit do vášně. Ty bytosti na to mají. (Jestli ona to nebude láska… 😉)

Článek dokonán a najdete ho TADY.

Chci odebírat newsletter

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights