Přeskočit na obsah
Home » Blog » Hračky vynesly 115 tisíc

Hračky vynesly 115 tisíc

Zpráva pro magazín DEZERT.art

Háj u Duchcova – Když starosta Sboru dobrovolných hasičů v Háji u Duchcova, Jakub Šimek, vyhlásil v sobotu 18. listopadu výsledky letošního ročníku dobročinné akce, ozval se bouřlivý potlesk. Všichni, kteří na projektu Hračky pomáhají aneb Příběh hraček spolupracovali, uslyšeli, že se podařilo vybrat neuvěřitelných 114.830 korun a 15 Eur!

Projekt odstartoval v roce 2021

Ze všech organizátorů, dobrovolných hájských hasičů i spolupracovníků spadla v ten moment únava z celého týdne a zavládlo obrovské nadšení. Oproti druhému ročníku, kdy akce přinesla něco přes 77 tisíc korun, se letošní částka téměř zdvojnásobila. Všechny vybrané peníze poputují tentokrát na podporu léčby jedenáctileté Kačenky z Ústí nad Labem, která trpí vzácnou formou Rettova syndromu…

Celý článek najdeš TADY.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights