Přeskočit na obsah
Home » Blog » Monika Martykánová: Alegorie covidu

Monika Martykánová: Alegorie covidu

Reflexe pro magazín DEZERT.art

Monika Martykánová: Alegorie covidu

„Alíku, pojď, už můžeme ven!“ Ne, nebudu psát o výcviku psů. Jen si touto příjemně úsměvnou vzpomínkou na nedávno zhlédnutou sérii porcelánových sošek Moniky Martykánové, nazvané Alegorie covidu, vytvářím antré k reflexi na výstavu. Ta je aktuálně k vidění v Domě porcelánu s modrou krví v Dubí až do 10. listopadu a vězte, že je mimořádná.

Vzpomínáte? Na dobu lockdownu, kdy se mohli lidé i psi venčit jen po deváté večer? (S těmi psy, pravda, to až tak tristní nebylo, ale přece jen…) Kdy jste si doma ze zoufalství sami stříhali vlasy, protože kadeřnictví byla zavřená? A kdy byli kurýři na roztrhání, protože nebylo možné jít pořádně nakoupit? Tak a teď si zkuste tyhle příklady představit transformované do porcelánové podoby…

Celý článek najdeš TADY.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights