Přeskočit na obsah
Home » Blog » Abychom v sobě sebe našli

Abychom v sobě sebe našli

Patří ke každoroční tradici, že se na začátku nového roku zastavíme, abychom zmapovali, jakými proměnami jsme za těch dvanáct měsíců prošli. Zpětně si promítneme celou roční cestu. Všechny odbočky, odpočívadla, křižovatky, nehody, zkratky, které nás buď posunuly, vystřelily vzhůru, nebo naopak zdržovaly, katapultovaly zpátky, či s námi dokonce flákly o samé dno.

Celý život procházíme proměnami. Ať fyziognomickými, nebo psychologickými. Otiskuje se do nás prostředí, ve kterém vyrůstáme. Neseme v sobě potenciál emocí, citů a vztahů k lidem, tvarovaný hodnotami a výchovou rodičů, i působením ostatních autorit. Vzory, které přebíráme do doby, než dozraje naše osobnost, aby dál selektovala přijímané a vstřebávala jen to, co sama považuje za správné. (Upřímně, zdaleka ne všem se podaří, aby k poslednímu bodu dospěli.)

Celý článek najdeš TADY.

Chci odebírat newsletter

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights