Přeskočit na obsah
Home » Blog » Vztahy: Jako rozbuška

Vztahy: Jako rozbuška

Bývám občas jako rozbuška.

Srším zlobou, třískám věcmi a v podstatě bych sama sebe nejraději odpálila na nějakou jinou planetu.

Stav ohrožení pro všechny kolem. Rozumějte, k tomu, abych se vysršila, potřebuju zemětřesení, lávu, tajfun, tsunami… V takových momentech je lepší pobrat to nejdůležitější a zdrhnout do bezpečné vzdálenosti. Může jít o život, sakra!

Méďa nezdrhá. Přijal mě se vším všudy. S Jekyllem i Hydem ve mně. Navíc je obdarován rozvahou. Tedy tím, čím na mně příroda okatě šetřila. Vlastně ji podezřívám, že když se rozvaha rozdávala, schválně mě dostrkala na úplný konec fronty, aby se na mě už nedostalo. A ten nahoře, když mě hňácal, musel potáhnout z hodně macatýho brčka.

Horká hlava + horká krev + znamení býka? Pěkně děkuju.

Méďa to všechno trpí už 22 let. A nejspíš mu i přes tu semo tamo výbušnost budu sympatická. Nebo tak něco. Protože je snad jediný, kdo dokáže vkročit do lávy, nechat se obouchat tsunami, odnést tajfunem, a zastavit to ve mně. Tak nějak po svém.

Zrovna včera večer. Zase mě to draplo. I Hugo zdrhnul. Méďa se raději odebral umýt nádobí. Když jsem šla vařit čaj, zmerčila jsem, že něco dopsal na nákupní seznam. A nafrněnou hubu roztáhla do úsměvu. Uvnitř se rozhostilo bezvětří a mír. Taky láska nebo tak něco.

Méďa na ten seznam k poživatinám připsal „Gute Laune“. (Dobrou náladu.) Někdy stačí málo...

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights