Přeskočit na obsah
Home » Blog » Autosalon a lidé kolem aut

Autosalon a lidé kolem aut

10. ročník teplického Autosalonu SPŠ

Dámy prominou. Nebude řeč o světě křehké romantiky, červené knihovny, ani módy. Zabrousíme do světa s vůní nafty, rychlosti, chlapského štengrování a nevýslovné závislosti na všem, kde řve motor pod kapotou. Do světa, kde ženským připadají některé pojmy jako vzdálená španělská vesnice a kde jejich představivost končí maximálně u volantu. Pokud vás tedy kromě krásného designu nevzruší třeba síla motoru a počet koní, klidně otočte list.

V úterý 27. června jsem vyrazila na 10. ročník Autosalonu Průmyslové školy v Teplicích. Akci pořádá Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice u budovy teplické průmyslovky na Benešově náměstí a v prostorách tamního školního dvora. Vyrazila jsem s odhodláním, že když se téma začne točit kolem „změti hadiček a trubek pod kapotou“, nebudu za machra a zeptám se.

Celý článek najdete TADY.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights