Přeskočit na obsah
Home » Blog » Co spojuje houbaře a Vikingy

Co spojuje houbaře a Vikingy

Houby nalevo, napravo, za tebou…

„Mámo, popadni košík, kluk vezme dva, holka taky a já unesu tři. Pro sichr naložíme ještě zbývající koše do kufru auta. Můžou se hodit…“. Rodinka vyráží na houby. Tradiční program letních víkendů v celé řadě českých domácností. Jedou sousedi, jede Standa ze druhého patra, tak přece nezůstaneme pozadu. Na každém volném plácku přibývají zaparkované automobily a lesy jsou přecpané lidmi. Tuhle tradici si ale v posledních letech stále častěji někteří houbaři pletou s drancováním lesa.

Přibývá lidí, kteří tradiční procházku na zdravém vzduchu s bonusem nalezených hub zaměňují za houbařské nájezdy. Tak trochu jako kdysi obávaní Vikingové, když drancovali pobřeží Anglie a nezůstal po nich živáček, ani kámen na kameni. V podobném drivu plení někteří lidé les hlava nehlava, klobouk neklobouk, nekoukají napravo nalevo, nůž stíná nohu za nohou, jen aby (proboha) někde nezůstala nějaká zapomenutá houba.

Celý článek najdeš tady.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights