Přeskočit na obsah
Home » Blog » Mám strach ze zblbnutí lidstva

Mám strach ze zblbnutí lidstva

Pro magazín Dezert: Rozhovor

Pokaždé se na společných výstavách objeví něco, co přitáhne moji pozornost víc, než to ostatní. Platí to asi podobně, jako když jdete koupit křeslo na čtení. Taky si vyberete jen jedno, které vás něčím osloví, přestože ta ostatní nejsou o nic míň kvalitní, ani méně přitažlivá. Tak to ale je. A tak to bylo i s obrazy Jiřího Pinky.

Ostatní autoři STO Z ledu ven, kteří jsou stejně tak báječní a řemeslo ovládají skvěle, prominou. Tentokrát jsem dala prostor surrealistickému hračičkovi Jiřímu Pinkovi. Získal si mě svým pojetím a viděním světa, výtvarnou technikou, ale i tím, že se nekoupe v depresi, jak to u autorů zmíněného stylu často bývá. Věci, vztahy i život bere s příjemným odstupem, humorem a nadhledem.

Rozhovor s Jiřím Pinkou najdete TADY.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights