Přeskočit na obsah
Home » Blog » Královny: Žádné trápení neroste do nebe

Královny: Žádné trápení neroste do nebe

Recenze pro DEZERT.art

Tři ženy, tři osudy, tři různé pohledy na život, tři rozdílné názory na vztah muže a ženy. Tři různé důvody, proč nebýt naplno šťastná. A tři způsoby pojetí, jak s takovým hendikepem naložit. Bravurní výstavba dialogů, provzdušněných humorem a monology kořeněnými charakterem jednotlivých postav. To všechno zakomponované do scény jediného lázeňského pokoje, kde se sejde trojice žen po životních karambolech, aby se každá z nich pokusila znovu vstát a najít novou cestu.

Divadelní hra Královny  

Představení s motem: „Kde je humor, je i naděje“, se odehrálo tento týden v rámci 15. ročníku Léta s divadlem v Krupce. Hru, která je na repertoáru řady profesionálních i amatérských scén, do Krupky přivezl Divadelní soubor Hraničář z Rumburku. Hlediště KC Olympie sice nepraskalo ve švech, i tak počet diváků příjemně překvapil. A podle reakcí publika si všichni návštěvníci představení náramně užívali…

Celý článek najdeš TADY.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights