Přeskočit na obsah
Home » Blog » Mariánské slavnosti: Had by valil oči

Mariánské slavnosti: Had by valil oči

Reportáž pro DEZERT.art

O víkendu 9. a 10. září se v Krupce na Teplicku konaly tradiční Mariánské poutní slavnosti. Město rozkvetlo barvami atrakcí, stánků, občerstvovacích stanů i hudbou. Ta zněla z různých stran a bylo ji slyšet daleko. Lidé vyrazili ve sváteční náladě na Mariánské náměstí a do jeho okolí. Příležitost pobavit se, popít, ochutnat něco dobrého, popovídat si se sousedy, se známými a s přáteli, si nechal ujít jen málokdo. Střed města tak zažil jeden z nejrušnějších víkendů letošního horkého léta.

Z bohatého programu si mohl vybrat každý to své. Na pódiu se vystřídali například Martina Balogová, nestárnoucí Petr Rezek, rozesmátý Tomáš Linka nebo Pavlína Jíšová a další. Své umění předvedla děvčata ze souboru Srdcové eso, šermíři ze skupiny Bohémia Fénix, ale také třeba šikovní řemeslníci. Atrakce zabraly celý prostor pod bazilikou, kde měli rodiče příležitost unavit své potomky. Některé z kolotočů ovšem vyžadovaly pořádnou kuráž a troufli si na ně spíš teenageři a dospěláci. Ze stánků voněly sladké i slané dobroty, všude lákadel, že oči a peněženky nevěděly, co dřív. Koupit se dalo od ručně vyrobených hraček a módních doplňků, šperků, triček s bláznivými obrázky třeba také kolo sýra…

Ceý článek najdeš TADY.

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights