Přeskočit na obsah
Home » Blog » Stěhování – Užívat si let

Stěhování – Užívat si let

Ptáci roztáhnou křídla a letí.

My se přemisťujeme. Obtěžkaní minulostí, vzpomínkami a krabicemi věcí. Těch důležitých i těch, o kterých si myslíme, že jsou důležité. Taháme je z místa na místo, aniž bychom některé někdy potřebovali. Pro své marnotratné já, které by se zbláznilo, kdybychom vyhodili první milostný dopis, všechny ty notesy s bláboly, nebo rozbitý obrázek po mámě.

Ptáci vzlétnou a letí.

Netáhnou je k zemi vazby, smlouvy, sliby, a především, žádné věci. My se stěhujeme. Těžkopádně. Jako pancéřový vůz po válečné linii. Unavení, ubití přípravami, balením a majglajzem v hlavě. Tohle jo – tohle ne, anebo raději taky jo? Z posledních sil si slibujeme, že bude líp.

Tak. Za odměnu. Když už…

Ptáci na tyhle kraviny serou. Pěkně z vysoka.

Vzlétnou a užívají si let…

Ano, chci získávat informace a tipy z oblasti copywritingu, žurnalistiky, psaní článků, blogu, tvorby časopisů a zpravodajů a souvisejících témat. Potvrzuji, že odesláním emailu souhlasím se zasíláním informací o novinkách a obchodních sdělení (maximálně 1x týdně). Svůj souhlas můžu kdykoliv zrušit. Odesláním emailové adresy současně vyjadřuji svůj souhlas s ochranou osobních údajů GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

× Můžu pomoct?
Ověřeno MonsterInsights